آب استفاده شده در نازل برش واترجت می تواند خالص و یا ترکیب با مواد ساینده باشد. مواد نرم با استفاده از آب خالص و مواد سخت با استفاده از آب ساینده برش داده می شوند.

برش واترجت با آب خالص یا آب ساینده

برش واتر جت با آب خالص

در این روش مواد نرم مانند پلاستیک، پارچه، کاغذ، مواد آب بندی، ورقه های فلزی، تخته های سه لا، مواد غذایی و غیره با استفاده از آب خالص بریده می شوند. در این روش نازل مخصوص برش آب خالص استفاده می شود که از یک شیر پنوماتیکی و لوله نازل با یک روزنه دقیق و قیمتی سنگی ( معمولا یاقوت کبود یا الماس) تشکیل شده است. سرعت جت آب خروجی از نازل تا سه برابر سرعت صوت می رسد.

برش واترجت با آب ساینده

آب ساینده برای برش مواد سخت نظیر فلز، شیشه، مواد معدنی، بتن، کائوچو و مواد مرکب شیشه، سرامیک و آلومینیوم استفاده می شود. در این روش آب، هوا و مواد ساینده (ذرات ریز) با هم مخلوط شده و از طریق لوله نازل با فشار بر روی جسم پاشیده می شود. این ترکیب قادر به برش با ریزترین جزئیات بر روی سخت ترین مواد حتی شیشه ضد گلوله خواهد بود.

برای مشاهده خدمات برش شرکت پایابرش توس به صفحات برش واتر جت ، پرس برک CNC (خم CNC) ، گیوتین CNC مراجعه نمایید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 05136510943 و یا شماره همراه 09122008001 تماس حاصل فرمایید.

logo

تماس با ما

آدرس:   شهر قدس - شهرک صنعتی زاگرس - خیابان گلبرگ جنوبی - خیابان تلاشگران - کوچه کاوشگران - پلاک ۶

موبایل:   09122008001

ایمیل:   info@technowaterjet.com